O Vous Beaute słów kilka

Vous Beaute to profesjonalny, nowoczesny i pełny magii salon, który powstał z miłości do pięknia. To komfortowe miejsce, gdzie możesz przejść swoją metamorfozę i dbać o urodę.

Oferta obejmuje zabiegi z zakresu: medycyny estetycznej i makijazu permanentnego

Nasz personel regularnie uczestniczy w szkoleniach, gdzie podnosi swoje kwalifikacje i zapoznaje się z najnowszymi trendami i dostępnymi w branży kosmetycznej produktami. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowo oferujemy szkolenia z zakresu makijażu permanentnego

Zapraszam do kontaktu

Jeżeli jesteś zainteresowana makijażem permanentnym, masz jakieś pytania dotyczące tej usługi lub chcesz umówić się na wizytę. Zadzwoń do mnie.

+48 795 024 155

Moje certyfikaty

Usługa makijażu permanentnego to nie zabawa i powinna być wykonana w profesjonalnym salonie kosmetycznym przez certyfikowaną linergistkę. Doświadczenie i wiedza w tym temacie pozwolą uniknąć niezadowolenia i kosztów związanych z poprawianiem źle wykonanej usługi.

Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl Certyfikat Vousbeaute.pl